.

LODFIBER EX-XFP-10GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10GE-BX32-20 Juniper Networks Kompatibilis Pár Kétirányú XFP 10G

LODFIBER EX-XFP-10GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10GE-BX32-20 Juniper Networks Kompatibilis Pár Kétirányú XFP 10G

HUF 3852.00

Jelen van
A raktárban.

EX-XFP-10 GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10 GE-BX32-20. Juniper Networks EX-XFP-10 GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10 GE-BX32-20 Kompatibilis.Hullámhossz : 1270nm/1330nm 20 km-re.EX-XFP-10 GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10 GE-BX32-20. Juniper Networks EX-XFP-10 GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10 GE-BX32-20 Kompatibilis.Hullámhossz : 1270nm/1330nm 20 km-re.EX-XFP-10 GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10 GE-BX32-20 Juniper Networks Kompatibilis Pár Kétirányú XFP 10 G 20 km-re Adó Egy pár ár.Cikkszám : EX-XFP-10 GE-BX23-20-AS/EX-XFP-10 GE-BX32-20 Kompatibilis : Juniper Networks adatátviteli Sebesség : 10 G Hullámhossz : 1270nm/1330nm Csatlakozó : Egy LC-Kábel Típusa : SMF Reach Távolság : 20 km-Működési Hőmérséklet Tartomány : 0°C-70°C Alkalmazások : MSA Kompatibilis.

Termékparaméterek